Kuidas minust digiturundaja sai?

Tere, mina olen digiturundaja Kristi- rõõm tutvuda!

Olen oma südameasjaks võtnud digiturunduse abil teiste ettevõtete kasvu toetamise. Mul on turunduse vastu alati suur kirg olnud ja kõrgkooli õppima asudes kaalusin turunduse ja personalijuhtimise eriala vahel. Sel hetkel otsustasin küll personalitöö kasuks, kuid huvi turunduse vastu ei kadunud kuhugi.

Elu toob meie teele aga ootamatuid pöördeid ja nii olengi tänaseks digiturunduse valdkonda jõudnud. Kõik algas sellest, et janunesin uute teadmiste ja oskuste järele. Lugesin internetiturunduse teemal erinevaid artikleid ja raamatuid ning osalesin mitmetel seminaridel ja kursustel. See andis mulle kinnitust, et just turundus on valdkond, mis paneb mu silmad särama ja millega tahan ennast siduda.

Kui ma parasjagu turundustegevustega hõivatud ei ole, võid mind leida aias lillede kallal nokitsemas, mesilastarude juures askeldamas või treeningsaalis rühmatreeninguid juhendamas. Tunnen, et loomingulisus ja aktiivne elustiil toetavad väga hästi ka minu tegevusi turundusvaldkonnas.

Olulisemad koolitused, kus olen omandanud vajalikud digiturunduse oskused :

 

Õppeprogrammi läbides, omandasin virtuaalse assistendina töötamiseks vajalikud teadmised ja oskused erinevate programmide kasutamiseks.

Minu varasem kontori assistendi- ja personalispetsialisti kogemus täiendab  oskusi sotsiaalmeedia turunduse ja veebilehtede haldamise valdkonnas.  Oskan korraldada tööprotsesse tõhusalt, luua tugevaid suhteid ja pakkuda suurepärast klienditeenindust. Minu mitmekülgsed oskused aitavad sinul saavutada paremaid tulemusi, olles sinu digiturunduse ja veebilehtede haldamise partneriks.

See koolitus andis parktilised oskused, et teha tõhusat digiturundust sotsiaalmeedias. Õpetas haldama Facebooki ja Instagrami kontosid, leidma uusi kliente ning looma haaravat sisu. Sain teada, kuidas luua mõjusaid reklaame, mis tõmbavad tähelepanu ja suurendavad müüki. Lisaks õppisin planeerima ja läbi viima tõhusaid turunduskampaaniaid ning kasutama retargeting-strateegiaid, et jõuda huvitatud inimesteni. Sain ka teadmised tulemuste mõõtmisest ja analüüsimisest, et paremini jälgida  digiturunduse edu. See koolitus andis mulle praktilised oskused, et saaksin saavutada oma klientide ettevõttete eesmärke sotsiaalmeedia abil.

 

Turunduslabori liikmena oman ligipääsu väärtuslikele  teadmistele ja praktikute õpetustele, mida kasutan digiturunduse strateegiate kavandamisel ja rakendamisel

See koolitus andis väärtuslikud teadmised ja oskused, mis aitavad  teha tulemuslikku digiturundust. Õppisin optimeerima sisu ja metaandmeid, kasutades SEO tööriistu nagu Google Search Console. Samuti sain teada, kuidas kasutada copywriting’i võtteid, et meelitada külastajaid ja muuta nad maksvateks klientideks. Lisaks oskan ehitada veebilehte ärilistest eesmärkidest lähtuvalt, et see oleks paremini nähtav ja kasutajasõbralik Google’is. Need teadmised aitavad  saavutada paremaid tulemusi digiturunduses, suurendades veebilehe liiklust, konversioone ja klientide kaasamist.

Kui soovid digiturunduse abil oma ettevõtet kasvatada, siis võta minuga julgelt ühendust!

Vastan su kirjale 1 tööpäeva jooksul!

Kristi Mooris
Contact Us
Scroll to Top