Sotsiaalmeedia turundus ja haldamine

Digiturundus läbi Facebooki ja Instagrami

Digiturundus Facebookis ja Instagramis aitab sul oma ettevõtte nähtavust tõsta ning kliendibaasi ja müügikäivet kasvatada.

Kellele sobib sotsiaalmeedia turundus ja haldamise teenus?

Miks turundada sotsiaalmeedias?

Kui tunned, et sotsiaalmeedias järjepidevalt tegutsemine on sinu jaoks suur väljakutse või sul pole selleks kas piisavalt aega, oskusi või teadmisi, siis olen sulle rõõmuga abiks.

Sotsiaalmeedia annab sulle suurepärase võimaluse oma klientidega otse suhelda ja tugevaid suhteid luua. Kui sul ei ole aga piisavalt aega ja oskusi, et neid võimalusi enda heaks tööle panna, võib see sinu ettevõtte kasvule ja edule takistuseks saada.

Sotsiaalmeedia turunduse ja haldamise teenuse sisseostmine võimaldab sul aga väärtuslikku aega säästa ja oma põhitegevusele keskenduda.

 
  • Milos OÜ  poolt läbiviidud Eesti ettevõtete sotsiaalmeediakasutus aastal 2023 uuringu andmetel kasutab Eesti ettevõtetest 95,8% Facebooki ja 72,5% Instagrami – sealhulgas sinu konkurendid.
  • 76,1% inimestest otsib sotsiaalmeediast infot brändi või toote kohta

    Seega, kui klient sinu toote või teenuse kohta sotsiaalmeediast infot ei leia, viib ta oma raha sinu konkurendile.

    Soovid konkurentidest sammu võrra ees olla ja oma klientideni jõuda?

Sotsiaalmeedia turundus ja haldamine- kuidas meie koostöö toimub?

01.

Kohtumine

Võime kohtuda kas veebis, sinu kontoris, mõnes kohvikus või mujal. Kuulan ära sinu soovid ja mõtted ning teen omapoolseid ettepanekuid, kuidas saad sotsiaalmeediat enda eesmärkide täitmiseks parimal moel ära kasutada. Lisaks lepime kokku edasise tegevuskava ja räägime sinu eelarve läbi.

02.

Analüüsimine

Selleks, et sinu ettevõtte kliente ja nende vajadusi paremini mõista, teen põhjaliku sihtrühma analüüsi. Seejärel paneme koos paika sotsiaalmeedia turunduse strateegia Facebookis ja/või Instagramis.

 

03.

Sisuplaani väljatöötamine

Läbimõeldud sisuloome on sotsiaalmeedias turundamisel edu aluseks. Koostan sinult saadud ja sihtrühma analüüsist saadud sisendi põhjal sisuplaani, mis aitab sul oma eesmärke täita.

04.

Postituste loomine ja levitamine

Loon vastavalt koostatud sisuplaanile kaasahaaravaid postitusi erinevatesse sotsiaalmeedia kanalitesse. Koostan postitustele nii teksti kui ka visuaali, teen videosid, reelse jne. Vajadusel tulen sinu juurde kohale, et sisu jaoks pilte ja videosid teha.

05.

Tasuliste reklaamide loomine ja seadistamine

Soovi korral seadistan Meta Business Manageri konto ja lisan sinu veebilehele Facebook piksli, et turunduskampaaniaid võimalikult hästi optimeerida ja reklaamide tulemusi analüüsida. Seadistan reklaamikampaaniad lähtuvalt sinu ärilistest eesmärkidest ja eelarvest.

06.

Tulemuste mõõtmine

Jälgin postituste tulemusi, arvestades sinu äri jaoks olulisi mõõdikuid. Kui tulemused ei vasta seatud eesmärkidele, optimeerin valitud sisustrateegiat.

Miks valida mind enda sotsiaalmeedia turunduse partneriks?

Sotsiaalmeedias turundamine võib olla äärmiselt võimas vahend tulemuste saavutamiseks. Selleks vajad aga usaldusväärset koostööpartnerit, kes mõistab sinu ettevõtte vajadusi ja suudab neid tõhusalt ellu viia.

Siin on mõned põhjused, miks just mind enda partneriks valida:

Minu prioriteet on sinu ettevõte ning soovin sinu eesmärke ja vajadusi põhjalikult tundma õppida. Mõtlen aktiivselt kaasa ja pakun ideid, milliseid turunduslahendusi kasutada. See võimaldab meil luua tõhusa turundusstrateegia, mis toob sulle tulemusi.

Olen läbinud Nullist sotsiaalmeedia spetsialisti meistriklassi ning täiendan oma teadmisi ja oskusi järjepidevalt Turunduslabori praktiliste koolituste abil. Omades varasemat kogemust sotsiaalmeedia haldamisel, suudan sulle pakkuda oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud sotsiaalmeedias edu saavutamiseks.

Täidan alati lubadusi. Olen sulle vajadusel kättesaadav ka väljaspool tööaega ning reageerin küsimustele kiiresti, sest sinu edu on minu jaoks oluline.

Kohandun oma töös sinu võimaluste ja soovide järgi. 

Mind saab tellida vajaduspõhiselt, abistan sind just nendes töödes, mis vaja on. Mulle pole vaja tagada pidevalt tööd nagu palgatöötajale.

Saad tellida minu teenuseid vastavalt oma vajadustele. Abistan sind just nendes tegevustes, mis on sulle hetkel olulised. Tänu sellele ei pea sa muretsema, et mulle pidevalt tööd tagada, nagu palgatöötaja puhul.

Kui soovid, et sinu sotsiaalmeedia turundusega tegeleks usaldusväärne ja professionaalne partner, võta minuga ühendust!

Koostööpartnerite kogemus

Kristiga on olnud suurepärane koostöö ja just see, mida oleme organisatsioonina oodanud. Meie virtuaalassistent aitab meid sotsiaalmeedia postitustega, tehes kujundusest tekstini. Kõige olulisem on senises koostöös olnud see, et Kristi ise teeb ettepanekuid tegevuste kohta, mida oleks vaja postituste jaoks ning utsitab tagant ka teostama. Reageerimine kirjadele on väga kiire ja hommikuti on teada, et Kristi on esimene tööpäeva kontakt, et kooskõlastada postitus. Vajadusel reageerib kiiresti ka muudatuste tegemisele, mõtleb kaasa ja on hingega selle poolt, et meil organisatsioonina läheks hästi. Lisaks on Kristi abivalmis aitama nõuga ka muudes probleemides, näiteks kodulehe osas. Ilma Kristita ei oleks meil sotsiaalmeediat ja spordiklubi Aktiiv Sport on väga tänulik pakutava abi eest!
Ivika Värton
Aktiiv Sport OÜ fitnessjuht
Koostöö Kristiga on olnud professionaalne ja pikaajaline. Ta on oma töös väga paindlik ja kohandub vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele. Olen Kristiga väga rahul ja soovitan temaga koostööd teha.
Marika Prave
MTÜ Jõgeva Koolituskeskus juhatuse liige
Üks turundusinimene andis mulle nõu, et ettevõtte kasvatamiseks peaksin otsima omale turundaja. Kuigi esimene soovitus tuli inimeselt, kes ei saanud mulle kohe abi pakkuda, otsisin ma kedagi, kes on minu jaoks alati olemas. Valisin Virtuaalse turundusassistendi, eelkõige tänu Kristile. Meie varasem koostöökogemus andis mulle kindluse, et Kristi on oma töös pühendunud, viib alustatu lõpuni ja ei tee midagi ülejala. Tema turundusalane väljaõpe ja töökogemus olid minu jaoks määravad. Lisaks hindan kõrgelt seda, et saan Kristile usaldada ka muid ettevõtlusega seotud küsimusi, millele ka alati vastused olen saanud. Ja muidugi, tema teenuse hind oli minu jaoks taskukohane. Kui alustasin koostööd, oli mul hirm teiste arvamuste ees. Kristi julgustas mind astuma sammu, mida ma üksi poleks teinud - tulema enda näoga inimeste ette. See samm on toonud mulle palju uusi päringuid ja kliente. Olen selle eest väga tänulik. Kliendid on andnud meie postitustele positiivset tagasisidet ja ma mõistan nüüd, kui oluline on leida endale õige ja usaldusväärne koostööpartner. Kristi on just selline inimene, kes soovib siiralt, et minu ettevõttel läheks hästi. Soovitan Kristit virtuaalseks turundusassistendiks kõigile, kes otsivad professionaalset ja pühendunud turunduspartnerit. Suur tänu sulle!
Elli Jäger
Rapuntsli Ilusalongi omanik

Sotsiaalmeedia turundus ja haldamine hind

25
tund
  • Hinnale ei lisandu käibemaks
  • Tasumine arvega
  • Tööaega mõõdan Toggle Track programmiga ja saadan sulle tehtud tööde raporti
Kristi Mooris

Vastan sinu päringule 1 tööpäeva jooksul!

Kontaktilehe vorm2
Scroll to Top